Eğitimlerimiz


Çocuklar İçin
 • Kendini Korumalısın
 • Karakter Eğitimi
 • Zeka Koordinasyon
 • Oyun Eğlence

Hayatta en çok değer verdiklerimiz çocuklarımız dersek abartmış olmayız. Onlar için çok fazla fedakârlık yapıyoruz. Onların korunmaya ihtiyaçlarını olduğunu biliyoruz, peki bunun için ne yapıyoruz? Çocuklarımızın hayatın acımasızlıkları ile her zaman ebeveynleri ile birlikte mücadele edemez. Zorluklar karşında hazırlıklı ve güçlü olmalı. Eğer çocuklarımızın yalnız kaldıklarında daha güvenli olmalarını istiyorsak, Çocuk Savunma Sanatları eğitimlerini hakkında muhakkak bilgi almalısınız.

Çocuğumuzun öğretimine önem veriyoruz belki iş hayatında kazandığımız parayı onların öğretimi için harcıyoruz, peki bu onun sağlıklı bir birey olması için yeterli mi? Hangimiz okul veli toplantıların da çocuklarımızın matematik dersindeki başarısı kadar Arkadaşları ile ilişkisi, Öğretmenleri ile ilişkişi,  Alt ve üs sınıfındakilere karşı tutumu, Başına karşı gelen zorluklarla mücadele biçimini sorguluyoruz ve bunlar için neler yapıyoruz ?

İşte tam da bu konularda TWT Akademimiz de çocuklarımıza daha doğuştan sahip oldukları doğruluk-dürüstlük, sadakat, sözünde durma, merhametli olma gibi karakterlerinin gelişiminde en etkili konuların üzerine yoğunlaşırız.

Aktif bir şekilde spora aktivitelerine katılmanın faydalarını çokça duymuşsunuzdur. Düzenli ve süreli olarak aktif spor branşlarıyla uğraşmak sadece vücudunuzu geliştirmek ile kalmayıp beyninizin fonksiyonlarınızı da olumlu yönde etkiler. Beyninizin esnek bir hale gelmesini ve sağlıklı olmasını destekler. Sportif aktiviteler, koordinasyon becerisini, fiziksek ve zihinsel yeteneği ve öz güveni artırır ve size daha kaliteli bir yaşam standardı sağlar. Küçük yaşlarda Savunma Dersleri alan çocuklar diğer çocuklara oranla fiziksel ve zihinsel olarak daha hızlı gelişirler.

Çocuklar savunma sanatları eğitimlerini eğlenceli bir şekilde öğrenirken, derslerimiz sonunda da çeşitli zeka ve beden gelişimleri için eğitici oyunlar oynar. Zamanla eğitimlere karşılık verme becerileri gelişir ve yaşıtlarına göre daha kısa sürede okul ve iş yaşamlarına adapte olmada konusunda gelişim gösterirler.

Özel Eğitimler

 • Eğitmen Eğitimleri

  Savunma Sanatları akademimiz de grup ve özel dersler dışında, idealist düşünen ve bu sanatı tutku ile yapan bireyler için Eğitmen Eğitimleri yapılmaktadır. Bu derslerde sanatı öğrenmek ile kalmayıp nasıl Eğitim verilir konusunda gelişim sağlanır. Modern çağın eğitim metotları ile sürekli gelişen Eğitmen Eğitim dersleri, uluslararası çapta takip edilmekte ve takdir görmektedir.

  SİFU MNA
 • Aktör Eğitimleri ve Dövüş Koreografileri

  Usta Emin Boztepe, bir çok dünya starını ve Türk oyuncuya savunma dersleri vermiştir. Ayrıca Panzehir, Pusat, Son Osmanlı gibi filmlerde başrol oynarken dövüş koreografileri hazırlamıştır. Gerek film ve diziler için bu projelerde yer almakla beraber, kısa film be tanıtım filmlerinde de proje hazırlanıp teklif verilebilmektedir.

  Dai Sifu Emin Boztepe / Monthly

 • Öz Savunma – Kadınlar

  EBMAS – Wing Tzun’un (ving çun) Kadınlara Tavsiyeleri : Öncelikle EBMAS – WingTzun sistemi bir kadın tarafından bulunmuştur. Ve her yapıda insanın rahatlıkla uygulayabileceği bir sistemdir, dolayısıyla sistemimizi öğrenmek için çekinmeyin. Aşağıda sistemimizi bilmeyenler için kolay ve akılda kalabilecek pratik bilgiler yer almaktadır: – Gerçek bir durumla karşılaştığınızda önce yardımınıza gelinebilmesi için sesinizi yükseltin. – Üzerinize geliniyorsa, kollarınızı ileride tutarak mesafenizi koruyun. – Gözlerinizi saldırganın üzeriden ayırmayın. – Sesinizi psikolojik olarak zayıf gözükmemek için alçaltmayın. – Eğer kaçabilecek durumdaysanız tehlikeye girmeden kaçın. – Çanta, şemsiye vb. gibi şeyleri kendinizi savunmak…

 • Güvenlik Güçleri Eğitimi

  Wing Chun eğitimlerinizin, öğrenci programları olarak adlandırdığımız ve toplamda 12 seviye olan eğitim sürecinizin  11.Seviye Wing Chun Programları; Devlet Güvenlik Birimleri, Özel Güvenlik Hizmeti ve Kişisel güvenliğinizi içeren bu programları, başta FBI olmak üzere dünyadabir çok güvenlik güçlerine eğitim veren Wing Chun ve Escrima ustası Emin Boztepe’nin Güvenlik Eğitim Sistemidir.

 • Özel Koruma Eğitimi

  Bu eğitim programı devlet adamları, iş adamları, sanatçılar, STK yöneticileri vb. gibi özel koruma ihtiyacı olan kişilere hizmet vermek isteyen kişiler için hazırlanmıştır. Türkiye’de ve Uluslararası faaliyet gösteren Güvenlik şirketleriyle ortak yürüttüğümüz bu proje hakkında daha detaylı bilgi almak için: